Europosłanka PiS spróbowała zaatakować Tuska. Takiej odpowiedzi jednak się nie spodziewała

Była rzeczniczka PiS, a dziś euposłanka Beata Mazurek w tak trudnym dla Polski momencie zaatakować… Donalda Tuska. Zarzyciła byłemu premierowi to, że politycy Europejskiej Partii Ludowej spotykali się z ludźmi, którzy dzisiaj rządzą Rosją.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Pokaż mi swoich przyjaciół, a powiem ci, kim jesteś – napisała Mazurek na Twitterze, ilustrując wszystko stosownym, zdjęciami.

Reakcję internautów zapamięta teraz na długo.

– Pani chyba nie rozumie podstawowej różnicy. Politycy ze zdjęcia spotykali się z Putinem oficjalnie w ramach pełnionych funkcji. Państwo w PiS spotykacie się z Orbanem i Le Pen towarzysko i z sympatii. To wy jesteście tymi złymi, ale można to jeszcze zmienić – napisał jeden z nich.

– Naprawdę nie ma Pani żadnych argumentów merytorycznych w dyskusji politycznej? Żadnego pomysłu na wyciągnięcie Polski z ruiny albo pomoc Ukrainie? – dodał kolejny.