Zajęcie Ukrainy militarnie, wyrwanie Polski z Unii Europejskiej poprzez działania polityczne, przejęcie mediów i wzbudzenie antyunijnych nastrojów w krajach bałkańskich, podsycenie konfliktu serbsko-chorwackiego. To elementy planu Rosji na destabilizację sytuacji w Polsce. Docelowo ma powstać nowy Układ Warszawski.

Ważnym elementem tego planu jest Polska. Zainstalowana tu władza jest jawnie antyunijna. Chociaż aktualnie PiS udaje, że jest tak bardzo proeuropejski, to w rzeczywistości nie podejmuje żadnych działań, które mogłyby być na szkodę Rosji. Przez Polskę codziennie jeżdżą nawet transporty ciężarówek do Rosji!

Reklamy

Kaczyński przez półtora roku spotykał się z rosyjskim szpiegiem i pił z nim wódkę. Być może właśnie wtedy przekazywano mu długofalowy plan wykorzystania Polski jako kraju, który zniszczy kiedyś Unię Europejską.

PiS rządzi w Polsce metodami putinowskimi. Propaganda przypomina rosyjską. Służby specjalne są sparaliżowane. Nie ulega wątpliwości, że jest z tym poważny problem i my jako Polacy powinniśmy Kaczyńskiego wsadzić raczej do więzienia niż go trzymać jako … wicepremiera.

Orban mocno inwestuje w media w krajach bałkańskich. Putin mocno zainwestował w swoich agentów w Polsce. To wszystko wygląda zbyt prawdopodobnie, zbytnio realnie.

Poprzedni artykułWęgierscy sojusznicy PiS otwarcie popierają Putina. Przyjaciel Kaczyńskiego pozwala na wojskowe transporty rosyjskie.
Następny artykułPolacy, łapmy się za portfele! Idą duże podwyżki cen prądu i gazu.