Plan Putina: Zniszczenie Unii Europejskiej przez Polskę, Węgry i Serbię

Zajęcie Ukrainy militarnie, wyrwanie Polski z Unii Europejskiej poprzez działania polityczne, przejęcie mediów i wzbudzenie antyunijnych nastrojów w krajach bałkańskich, podsycenie konfliktu serbsko-chorwackiego. To elementy planu Rosji na destabilizację sytuacji w Polsce. Docelowo ma powstać nowy Układ Warszawski.

Ważnym elementem tego planu jest Polska. Zainstalowana tu władza jest jawnie antyunijna. Chociaż aktualnie PiS udaje, że jest tak bardzo proeuropejski, to w rzeczywistości nie podejmuje żadnych działań, które mogłyby być na szkodę Rosji. Przez Polskę codziennie jeżdżą nawet transporty ciężarówek do Rosji!

Reklamy

Kaczyński przez półtora roku spotykał się z rosyjskim szpiegiem i pił z nim wódkę. Być może właśnie wtedy przekazywano mu długofalowy plan wykorzystania Polski jako kraju, który zniszczy kiedyś Unię Europejską.

PiS rządzi w Polsce metodami putinowskimi. Propaganda przypomina rosyjską. Służby specjalne są sparaliżowane. Nie ulega wątpliwości, że jest z tym poważny problem i my jako Polacy powinniśmy Kaczyńskiego wsadzić raczej do więzienia niż go trzymać jako … wicepremiera.

Orban mocno inwestuje w media w krajach bałkańskich. Putin mocno zainwestował w swoich agentów w Polsce. To wszystko wygląda zbyt prawdopodobnie, zbytnio realnie.