Wirtualna rzeczywistość Kaczyńskiego. „On nie rozumie co się dzieje”

Ten starszy człowiek żyje w bańce. Wydaje mu się, że coś znaczy, że świat będzie mu tak samo przyklaskiwał, jak robią to jego partyjni klakierzy, jego media i jego wyznawcy.
A jednak nie. Jego kariera to droga od człowieka który może kiedyś w pewnych środowiskach coś znaczył, do dziadka którego słucha się jedynie z politowaniem i wykorzystuje do swoich celów – tak jeden z internautów skomentował zachowanie Kaczyńskiego.

Według oceny jednej z osób, która regularnie bywa na Nowogordzkiej, Kaczyński coraz częściej zachowuje się dziwnie. „On nie rozumie co się dzieje” – usłyszeliśmy rozmawiając o dziwnych zachowaniach prezesa.

Reklamy

Nie wiadomo co groźniejsze, czy człowiek zapadający się otchłań choroby, który sprawia wrażenie wariata, konfliktujący Polskę z całym światem czy wyrachowany cyniczny polityk, który nie zawaha się przed najgorszą zbrodnią, by utrzymać się u władzy.

Polska potrzebuje dzisiaj ludzi odpowiedzialnych, odważnych i rozsądnych. Kaczyński i jego otoczenie nie mieszczą się w tej definicji w żadnym stopniu.