Czeka nas ogromna podwyżka cen chleba, bułek oraz mąki. PiS nie ma pomysłu co zrobić!

Rosyjskie wojska zatrzymały kilkaset statków handlowych, które chciały wypłynąć z Morza Czarnego, przez co kluczowy szlak handlowy dla zboża został zablokowany. To oznacza ogromne problemy dla Polaków. A co w tym czasie robi Kaczyński? Czy znowu ukrywa się gdzieś pod Warszawą w ośrodku służb specjalnych. PiS nie ma żadnego pomysłu jak temu przeciwdziałać.

Zablokowanie szlaków handlowych z Ukrainy oznacza, że cena zboża wzrośnie nawet kilkukrotnie. Dla cen pieczywa oznacz to wzrosty o kilkadziesiąt procent i więcej. Sytuacja jest tragiczna.

Reklamy

PiS nie ma żadnego pomysłu jak przeciwdziałać podwyżkom. Zamiast wspierać polskie uprawy i rozwijać, póki czas, polskie rolnictwo, Kaczyński chowa się przed wojną i podejmowaniem decyzji a Morawiecki jedyne co potrafi to drukować pieniądze. Niestety puste pieniądze nie pomogą, bo tylko nakręcą ceny.

Potrzebujemy pilnie działania – przede wszystkim wsparcia rolnictwa. Polska może stać się spichlerzem Europy, ale do tego musi zmienić się rząd, potrzeba ludzi mądrych i odpowiedzialnych. Dzisiaj polskich rolników nie stać na uprawę czegokolwiek, bo PiS doprowadził do ogromnego wzrostu cen m.in. nawozów. Podrożały one o kilkaset procent i więcej!