Doradca Czarnka wzywa do mordowania opozycji i popisuje się chamstwem

Marek Kuna, doradca ministra edukacji Przemysława Czarnka oraz rzecznik prasowy Wojewódzkiego Urzędu Pracy, wzywał w sieci do mordowania opozycji, wymieniając w tym kontekście Donalda Tuska i Romana Giertycha. Gdy sprawa stała się głośna, zaczął się skarżyć, że jest atakowany.

Kuna posługuje się rynsztokowym językiem. O prezydencie Rafale Trzaskowskim pisze, że ten „bredzi”. Kuna obserwuje też wiele hejterskich kont, prowadzonych zapewne przez działaczy i młodzieżówkę PiS. Podaje wpisy m.in. Bąkiewicza.

Reklamy

Kuna to typowy przykład pisowskiej dziczy, która agresywnie walczy z osobami o innych poglądach. Agresja i chamstwo, które prezentuje w swoich wypowiedziach każą jednak zadać pytania o kwalifikacje zarówno do sprawowania stanowiska rzecznika prasowego jak również do bycia doradcą ministra edukacji.

Czym się Kuna zajmuje w MEN? Wprowadzaniem nauki hejterstwa?

Wzorce, którymi posługują się ludzie PiS, pochodzą najwyraźniej z Rosji. Tam również opozycji grozi się morderstwami, a w niektórych przypadkach do mordów już doszło. Tego w Polsce nie chcemy i takie wschodnie obrzydliwe zachowania należy za wszelką cenę piętnować i tępić.