Obrzydliwe! Europoseł PiS pisze o denazyfikacji Polski

Do czego jeszcze się posuną? Europoseł PiS, Krasnodębski, pisze publicznie o denazyfikacji Polski! Jak można w ogóle tego typu konstrukcje myślową stworzyć? I ten człowiek jest podobno profesorem? Kaczyński toleruje takich ludzi w swoich szeregach i to najlepiej pokazuje co to za partia i jakie ma cele.

„Gdyby Putin mógł rozpocząć swoją „denazyfikację” od Polski, a nie od Ukrainy, zapewne znalazłby więcej rozumienia w Europie, w UE, w mediach światowych, nie mówiąc już o naszej Targowicy. Grunt był przygotowywany od 2015 r. A tak utknął na Ukrainie i skompromitował tę narrację.” – napisał.

Reklamy

Nie rozumiem tej narracji, jesteśmy w NATO, to jest faktem, jak można rozpatrywać takie wizje napaści na Polskę realnie i budować klocki następstw. To metateoria metalogiki skażonej wyobraźni – komentuje jeden z internautów.

Ponoć profesor? Ponoć eurodeputowany? Ponoć mieszka w Niemcach? Szkoda tylko, że brak trzeźwości myślenia – dodaje inna osoba. Być może trop alkoholowy ma uzasadnienie, ale naprawdę ciężko zrozumieć jak poseł, wybrany przez Polaków, może o czymś takim w ogóle pomyśleć! Jest to skandal!