Putinowska propaganda w TVPiS. Tego się nie da oglądać

Tego się już nieda słuchać pod żadną postacią. Nie dość że parszywa sowiecka propaganda to jeszcze zrobiona w dobitnie prymitywny sposób. Rozumiem że każda stacja nie jest obiektywna, ale tu wyznaczamy nowe granice …brakuje mi słowa – napisał Paweł Szymański.

To trafna i wyjątkowo łagodna ocena podłości, jakiej codziennie dopuszczają się funkcjonariusze odcinka propagandy Jacka Kurskiego. Widać wyraźnie putinowskie wzorce, przeniesione jakby żywcem z Rosji. Atakowanie opozycji, kłamstwa, manipulacje, obrażanie Polaków i dzielnie ich, szczucie oraz hektolitry nienawiści. To koktajl, który smakuje niestety jak wprost z Rosji.

Reklamy

Putinowskie wzorce są bardzo wyraźnie widoczne. TVPiS zrzuciła już dawno jakiekolwiek maski, dzisiaj to prymitywna szczują, która atakuje każdego, kto przeciwstawia się dyktatorskiej władzy Kaczyńskiego.

Jeśli ich nie powstrzymamy, będzie tylko gorzej.

Putinowska w stylu agresja PiS- TV wobec demokratycznej opozycji, zwłaszcza Tuska, świadczy o odrażającej moralności zarówno jej zleceniodawców jak i wykonawców. Sugeruje też, że Kaczyński i spółka sądzą,że bez tej propagandowej gnojówki nie wygrają wyborów. Jakie wnioski? – napisał Leszek Balcerowicz, komentując ostatnie ataki TVPiS na Tuska. Można to traktować jako podsumowanie całej działalności telewizji partyjnej Kaczyńskiego. Dzisiaj nadaje się ona tylko do likwidacji.