Kaczyński i Morawiecki robią sobie selfie z wojną. A Rosja w Polsce się panoszy i robi biznesy

Dziś mija miesiąc od rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Co zrobił pisowski rząd? Zrobił sobie „selfi z wojną.” „Jarosław w pożarach Kijowa już smażył kiełbasę wyborczą. Zrobił sobie selfi z wojną. Obok Zełenskiego walczącego o życie, on walczył o głosy – napisała Manuela Gretkowska.

Wyjazd Kaczyńskiego do Kijowa okazał się kompletnie nieudany. Nieudany, bo pojechali kłamca i nieudacznik, robić sobie zdjęcia z wojną, na użytek polityki wewnętrznej. Polacy nienawidzą fałszu a doskonale go wyczuli.

Reklamy

Dziś mija miesiąc od rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Pisowski rząd nie podjął RZADNYCH REALNYCH DZIAŁAŃ w celu egzekwowania sankcji na Federację Rosyjską, nie zamroził żadnych ruskich aktywów w PL, nie wstrzymał handlu i transportu rosyjskich towarów przez PL. Ciekawe dlaczego? – komentuje z kolei Piotr Wereśniak.

I ma rację. PiS nie zrobił realnie nic. Całą pomoc zapewniają Ukraińcom zwykli Polacy. Pomoc milionów serc, którzy chcą pomagać. Pojednani w obliczu wojny pomagamy. A rząd pisowski kradnie, kłamie i mataczy.