Import z Rosji jest ogromny a PiS nie robi nic, by go powstrzymać

W styczniu 2022 r. Polska zaimportowała z Rosji towary o wartości blisko 8 miliardów złotych. Te pieniądze wzmocniły rosyjską gospodarkę i pozwoliły Putinowi na inwazję. Odpowiedzialność za tak wielkie uzależnienie naszego kraju od Rosji ponosi Jarosław Kaczyński. Skąd ta miłość do Moskwy?

Być może odpowiedzią na to pytanie jest fakt, że Jarosław Kaczyński przez półtora roku spotykał się w Warszawie z rosyjskim szpiegiem i pił z nim wódkę. Spotkania odbywały się w mieszkaniu szpiega na warszawskiej Pradze, ciągnąc się godzinami. Co Kaczyński ustalił z Rosjaniniem? Dlaczego dzisiaj tak bardzo kocha Rosję?

Reklamy

Nie wiadomo. Wiadomo jednak, że ze spotkań tych mogły powstać taśmy, które zapewne są dzisiaj bardzo pilnie przechowywane w Rosji.  Mamy prawo poznać ich zawartość i dowiedzieć się co mały zakompleksiony człowiek opowiadał szpiegom. Można sobie wyobrazić jak wiele frustracji i nienawiści z siebie wylewał.

Dzisiaj, od blisko miesiąca, nie pozwala aby zablokować import z Rosji. A miliardy złotych płyną na Wschód, finansując wojnę Putina z Ukrainą. Kaczyński ma w ten sposób krew niewinnych ofiar na rękach.