PiS pogrzebał Polski Ład. Kłamstwa władzy wyszły na jaw

Polacy stracili na Polskim Ładzie miliardy złotych a bałagan, który spowodowały źle napisane przepisy jest ogromny. Program PiS okazał się potężną porażką, której nie da się naprawić. Dlatego cały projekt idzie tak naprawdę do kosza, do politycznego grobu. Polski Ład, pomysł Morawieckiego, jest już trupem – komentują Polacy.

Co się teraz stanie? Kaczyński zamierza mocno zrekonstruować rząd, wyrzucając Ziobrę ale też Morawieckiego, którego obwinia o ostatnie porażki. A tych jest bardzo dużo. Morawiecki nie tylko pogrzebał nadzieje Kaczyńskiego na trzecią kadencję poprzez chaos z Polskim Ładem ale też ośmieszył go w Kijowie.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Morawiecki formalnie wyleci z rządu za kontakty z putinowcami w Europie. Tak przynajmniej Kaczyński tłumaczy powody najbliższym współpracownikom. W rzeczywistości wyleci za swoje wpadki, których miał bardzo dużo, oddalające Kaczyńskiego od trzeciej kadencji. Morawiecki jest produktem marketingowym, ale pozbawionym wartości politycznej. Realizacja poleceń prezesa nie pomoże.

Ziobro wyleci za wstrzymanie pieniędzy z Unii Europejskiej. Chociaż tak naprawdę powinien wylecieć sam Kaczyński z całym PiS, bo to on prowokował ten konflikt.

Władza okłamała Polaków na temat Polskiego Ładu. Nowy Wał zabrał pieniądze, spowodował chaos, zniszczył zaufanie ludzi do państwa a przede wszystkim obnażył nieudaczników i głupców w rządzie. Kłamstwa wyszły na jaw i PiS nie miał wyjścia: zorganizował polityczny pogrzeb Polskiego Ładu. Czy będą miesięcznice panie Kaczyński?