Prezes portalu wspieranego przez PiS nazwał prezydenta USA „pedofilem”

„Karol Kundzicz to kierowca ciężarówki z Białegostoku, do tej pory znany był min. z tego, że chodził na siłownię i wypisywał obrzydliwe ksenofobiczne komentarze w mediach społecznościowych. Już po napaści Rosji na Ukrainę Kundzicz ustawił sobie literkę „Z” na swoim profilu…” – ujawnił Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych

„Ten widoczny na zdjęciu człowiek został właśnie prezesem skrajnie pro pisowskiego portalu o nazwie Dzień Dobry Białystok w którym promocję wykupują za dziesiątki tysięcy złotych politycy PiS zatrudnieni w Podlaskim Urzędzie Marszałkowskim czy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Białymstoku.
Wcześniej udziały w Dzień Dobry Białystok miała Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska konsultantka z MOPR, która zrobiła karierę dziennikarską po dojściu PiS do władzy.
Gdy kika miesięcy temu partia rządzącą zapewniła jej stołek wicenaczelnej w Kurierze Porannym i występy w propagandowych programach TVP – udziały trafiły min. do Kundzicza, który został też nowym prezesem tego portalu.
Sami możecie Państwo zobaczyć jakie publiczne wpisy zamieszcza prezes Kundzicz.
Kpienie z ofiar Holocaustu, nazywanie mniejszości „śmieciami” i określanie prezydenta USA „pedofilem” to tylko mała próbka aktywności tego mężczyzny” – dodaje Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.