Hiszpanie, Francuzi, Brytyjczycy, Niemcy, neutralna Szwajcaria, nawet malutkie Monako i wiele innych krajów zablokowało majątki Rosjan. Tylko rząd PiS tego w Polsce nie chce zrobić, chociaż ma do tego instrumenty prawne – alarmuje senator Gawłowski. Teraz już wiemy, czemu kolory Kancelarii Premiera to kolory flagi Rosji. 

Jarosław Kaczyński tworzył antyeuropejski i antynatowski blok z politykami kolaborującymi z Putinem. W Polsce współpracuje blisko z organizacją, która była oskarżana o finansowanie z Kremla a w jego otoczeniu aż roi się od ludzi, którzy mają dziwne kontakty na wschodzie, od Morawieckiego poczynając. Warto przypomnieć, że to Kornel Morawiecki, nieżyjący już ojciec premiera, zachęcał do kontaktów z Rosją i budowania z nią porozumień. Poglądy i kontakty starego Morawieckiego przejął Mateusz Morawiecki?

Reklamy

Kaczyński pozwala Rosji funkcjonować w Polsce. Transporty rosyjskie bezkarnie jadą przez Polskę, Rosjanie robią w naszym kraju interesy. Skąd ta miłość PiS do Putina? Czy odpowiedzią jest zaangażowanie Rosji w zdobycie przez PiS władzy?

To bardzo możliwe – dzisiaj już wiadomo, że tak zwana afera podsłuchowa była realizowana częściowo przy pomocy służb specjalnych, które posługują się cyrylicą.

 

Poprzedni artykułCztery dni po inwazji Rosji na Ukrainę Orlen kupił rosyjską ropę! Tak PiS wspiera Putina!
Następny artykułNagły koniec miłość PiS do Orbana. „Dowiedzieli się czegoś od Amerykanów”