40 dni bez sankcji. Morawiecki daje czas Rosjanom na ukrycie majątków w Polsce

Hiszpanie, Francuzi, Brytyjczycy, Niemcy, neutralna Szwajcaria, nawet malutkie Monako i wiele innych krajów zablokowało majątki Rosjan. Tylko rząd PiS tego w Polsce nie chce zrobić, chociaż ma do tego instrumenty prawne – alarmuje senator Gawłowski. Teraz już wiemy, czemu kolory Kancelarii Premiera to kolory flagi Rosji. 

Jarosław Kaczyński tworzył antyeuropejski i antynatowski blok z politykami kolaborującymi z Putinem. W Polsce współpracuje blisko z organizacją, która była oskarżana o finansowanie z Kremla a w jego otoczeniu aż roi się od ludzi, którzy mają dziwne kontakty na wschodzie, od Morawieckiego poczynając. Warto przypomnieć, że to Kornel Morawiecki, nieżyjący już ojciec premiera, zachęcał do kontaktów z Rosją i budowania z nią porozumień. Poglądy i kontakty starego Morawieckiego przejął Mateusz Morawiecki?

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Kaczyński pozwala Rosji funkcjonować w Polsce. Transporty rosyjskie bezkarnie jadą przez Polskę, Rosjanie robią w naszym kraju interesy. Skąd ta miłość PiS do Putina? Czy odpowiedzią jest zaangażowanie Rosji w zdobycie przez PiS władzy?

To bardzo możliwe – dzisiaj już wiadomo, że tak zwana afera podsłuchowa była realizowana częściowo przy pomocy służb specjalnych, które posługują się cyrylicą.