Ratujcie swoje pieniądze! Inflacja przekroczyła 10% i pnie się w górę

W marcu 2022 r. ceny towarów i usług konsumpcyjnych wg szybkiego szacunku wzrosły w porównaniu do marca 2021 r. o 10,9% – poinformował dzisiaj Główny Urząd Statystyczny (GUS). Warto przypomnieć, że ostatni raz tak wysoki poziom, czyli powyżej 10%, odnotowano w 2000 roku. To dramat dla wszystkich Polaków!

Inflacja blisko 11% oznacza, że nasze pieniądze błyskawicznie tracą na wartości. Jest to dramat dla milionów Polaków. Pensje tracą na wartości, pieniądze stają się coraz mniej warte. Do tak dużego wzrostu inflacji prowadzi polityka gospodarcza Jarosława Kaczyńskiego a właściwie rozwalanie gospodarki. Jak PiS niszczy nasz kraj? Drukując puste pieniądze. Drukarki w NBP chodzą na pełnych obrotach, zalewając rynek nic nie wartym pieniądzem.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

Dlatego złoty traci na wartości nawet w stosunku do rubla!

Kaczyński powiedział kiedyś, że jego wizja Polski jest warta poświęcenia gospodarki. My twierdzimy inaczej: gospodarka Polski jest warta poświęcenia Kaczyńskiego.