Giertych wzywa rząd do natychmiastowego wprowadzenia sankcji przeciw Rosji!

Od 40 dni finansujemy Rosję mimo, że płacimy im na broń którą mogą użyć przeciw naszym braciom w Ukrainie i przeciw nam. Naszą absolutną racją stanu jest wprowadzenie totalnych sankcji, a nie gadanie o tym. Zakaz handlu, konfiskata majątków, blokada granic! Natychmiast – napisał Roman Giertych.

To reakcja na bezczynność PiS, Kaczyńskiego i Morawieckiego. Premier od wielu dni nie zrobił nic, aby uderzyć w rosyjskie interesy w Polsce. Zamiast tego mówi tylko, że chce coś zrobić. Ta bezczynność jest w najwyższym stopniu podejrzenia i wzmacnia teorie spiskowe, które mówią, że w czasie gdy Rosja przygotowywała się do napaści na Ukrainę, to Kaczyński i Morawiecki spiskowali z sojusznikami Putina w Europie.

Reklamy

Dzisiaj nie robią tego już tak otwarcie, bo boją się reakcji Polaków.

Jest jednak faktem, że tuż przed inwazją, Jarosław Kaczyński i Mateusz Morawiecki zorganizowali w… Warszawie zlot przyjaciół Putina. Jest też faktem, że Jarosław Kaczyński przez półtora roku spotykał się w Warszawie z rosyjskim szpiegiem i pił z nim wódkę. Co wtedy ustalono? Czy z rozmów tych szpieg nagrał taśmy, które dzisiaj są zdeponowane na Kremlu i służą do zdalnego sterowania PiS? Dlaczego po tych spotkaniach Kaczyński zmienił swą polityczną retorykę? Dzisiaj jeszcze tego nie wiadomo, ale coraz więcej elementów układa się w logiczną, straszną całość. W Polsce działa kremlowska agentura!