Nie milkną komentarze po ataku Kaczyńskiego na Niemców

Kaczyński w niemieckiej gazecie zaatakował Niemców i wraca do sprawy reparacji wojennych za… II Wojnę Światową. To absurd! W ten sposób może jednak pośrednio przyczynić się do wybuchu III Wojny Światowej. Działa tak, jakby polecenia wydawał mu Putin. Nie milkną więc komentarze po tym szkodliwym wywiadzie.

Napiszcie mi, co trzeba mieć w głowie, by w sytuacji agresji Putina siać nienawiść wobec innych krajów z UE? Za dużo mamy sojuszników? J. Kaczyński prowadzi grę, która – być może – leczy jego fobie, ale zagraża bezpieczeństwu 38 mln Polaków – to komentarz Marcina Kierwińskiego z PO.

Reklamy

Wtóruje mu Tomasz Siemoniak:

Ogromna solidarność Polaków z Ukraińcami dała Polsce wielki kapitał polityczny w Europie i świecie. Prezes Kaczyński zamiast tę siłę wykorzystać w interesie Rzeczypospolitej rusza na swoje stare wojenki z Niemcami. Wyciąga znów ośmieszonego wszędzie Macierewicza. Putin lubi to – napisał były minister obrony z PO. 

Kaczyński wciąga Polskę w bardzo niebezpieczną grę. Problem w tym, że w te swoje putinowskie gierki stara się wciągnąć też Polki i Polaków. Nie pozwolimy na to!