Nowy sondaż poparcia United Survey. Dziwne wyniki PiS

W nowym sondażu United Survey tak zwana Zjednoczona Prawica, która dzisiaj jest tak naprawdę zlepkiem PiS i kanapowej partyjki Ziobry ma rzekomo 33,7% poparcia. To bardzo dziwny wynik, który musi budzić wątpliwości.

Powstaje więc pytanie czy naprawdę z ludźmi w tym kraju jest tak źle, że dają się nadal nabierać na kłamstwa władzy? Czy rosnące ceny w sklepach, ceny energii, ogrzewania i usług nie przeszkadzają im? Czy jest to może efekt obrzydliwej, putinowskiej wręcz propagandy Kurskiego? Nie można tego wykluczyć.

Reklamy

Możliwe, że w sondażach obserwujemy właśnie efekty propagandowych działań PiS. Działań okrutnych wobec własnego społeczeństwa, bo pisowskie media po prostu bezczelnie okłamują ludzi i utrzymują  w nieświadomości. Innymi słowy mówiąc pisowskie media, takie jak Orwell Media czy TVPiS nie pokazują prawdy a wyłącznie fikcję, która ma zastąpić rzeczywistość.

Owe 30% Polaków nie wie i nie rozumie, jakie skutki przynosi drukowanie pieniędzy. Nigdy się nie dowie, że wysokie ceny to efekt kompletnej nieudolności PiS, braku umiejętności zarządzania państwem i gospodarką. Nikt z tych ludzi nie wie i nie chce rozumieć, że płacą w ten sposób rachunek za Ostrołękę czy przekop Mierzei Wiślanej. Wygodniej jest nie myśleć, nie wiedzieć, nie rozumiem i tkwić w trybie „Jakoś to będzie”.

Sondaż United Survey dla Wirtualnej Polski, o ile jest prawdziwy, to dowód na kompletne zatracenie się 30% Polaków. Dlatego rolą naszą, owych mądrzejszych 70%, jest dotrzeć do mniejszości, przekonać ją do tego, aby po prostu nie szła na wybory. Niech popierają PiS, skoro muszą, ale z domu.