Ważne pytanie Giertycha: Czy uważasz, że w kierownictwie PiS znajduje się agentura rosyjska?

Roman Giertych, znany adwokat i przeciwnik reżimu PiS stawia ważne pytania o przyszłość naszego kraju i możliwość wciągnięcia Polski w konflikt z Rosją poprzez operację pod tak zwaną fałszywą flagą. Pyta też o odpowiedzialność polityków układu władzy.

Czy uważasz, że w kierownictwie PiS znajduje się agentura rosyjska zdolna do zorganizowania takich prowokacji jak Putin (np. wysadzania bloków lub podrzucania atrap bomb) byle utrzymać władzę? – pyta Giertych. 

Reklamy

Pytanie jest nie tylko ważne, ale też ma kluczowe znaczenie dla oceny braku aktywności Morawieckiego i Kaczyńskiego w blokowaniu rosyjskich interesów w Polsce. Ujawniono, że ruch przez granicę polsko-rosyjską odbywa się bez żadnych przeszkód. Co jest transportowane tysiącami TIRów przekraczających tą granicę? Nie wiadomo.

Nie wiadomo też, czy nieodpowiedzialni politycy nie chcą wciągnąć Polski w konflikt zbrojny.  U władzy są populiści i kłamcy, ludzie, którzy jeszcze kilka tygodni temu ściskali ręce przyjaciołom Putina takim jak Orban i Le Pen, nie odcinają się od nich.

Zagrożenie jest naprawdę poważne i nie można go lekceważyć.