PiS buduje totalitarne państwo putinowskie. Władza chce wiedzieć o nas wszystko.

Mimo wojny na Ukrainie Jarosław Kaczyński nie ustaje w wysiłkach by zbudować państwo na wzór Putina. Władza ma mieć nieograniczoną przewagę nad obywatelami. Polki i Polacy w wizji Kaczyńskiego to tylko pionki, którymi należy sterować i pozbawić praw do czegokolwiek.

Władza z butami chce wejść w nasze życie w każdym aspekcie. Religia, aborcja, edukacja to nie wszystko,. Teraz policja, prokuratura i inne służby państwowe mają mieć wgląd w nasze sprawy finansowe.

Reklamy

„PiS buduje państwo policyjne. W Sejmie ustawa o KAS, która daje nieograniczony dostęp służb specjalnych do danych podatkowych. CBA, ABW, Prokuratura, Policja będą miały bowiem dostęp do Centralnego Rejestru Danych Podatkowych. W demokratycznym państwie to dane starannie chronione” – ostrzega Janusz Cichoń. 

To jest już państwo totalitarne, państwo budowane wzór Putina, mające nad obywatelami nieograniczoną władzę.

To dopiero początek. W 2023 powstanie system cyfrowych kont obywatelskich. Wszystko w jednym miejscu, łącznie z preferencjami politycznymi, wyznaniowymi itp. Czas się obudzić i uchronić PL przed całkowitą PUTINIZACJĄ” – skomentował to jeden z internautów.