Rozpad partii Kaczyńskiego: starosta kętrzyński wykluczony z PiS-u! „Czas odciąć się od tych „sasinów” i innych tępych partyjniackich przygłupów”

Rozpada się PiS w Kętrzynie. Starosta kętrzyński Michał Kochanowski, został wykluczony z członkostwa PiS. Napisał o tym Tygodnik Kętrzyński, który dołączył do krótkiej informacji z oświadczeniem starosty także komentarze internautów, w tym takie „Czas odciąć się od tych „sasinów” i innych tępych partyjniackich przygłupów”. Tygodnik jednak szybko skasował swój artykuł.

„Regionalne władze Prawa i Sprawiedliwości podjęły uchwałę o wykluczeniu mnie z szeregów stronnictwa. Zabiegał o to Komitet Terenowy PiS w Kętrzynie. Zawsze stałem na stanowisku, że w samorządzie lokalnym nie ma miejsca na aktywność wyłącznie partyjną. Dlatego nie będę szerzej komentował tej decyzji. Nic się nie kończy. Wszystko się zaczyna!” – napisał w swoim oświadczeniu Michał Kochanowski, starosta kętrzyński.

Reklamy

Tygodnik Kętrzyński dołączył też opinie internautów, które pojawiły się pod oświadczeniem starosty:

– Nie można dobrze i sprawiedliwie rządzić z ciężkim workiem partyjnym na plecach,
– Wyklucza się z gry kogoś kto jest lepszy więc nie ma powodu nad tym się zastanawiać tylko robić swoje,
– Czas odciąć się od tych „sasinów” i innych tępych partyjniackich przygłupów,
– W samorządzie nie powinno być polityki, tylko sprawy społeczne, etyka, pozytywizm,
– Partyjniactwo wzięło górę nad zdrowym rozsądkiem, tak się traci wyborców

Co ciekawe, po godzinie materiał został usunięty ze strony Tygodnika Kętrzyńskiego, jednak jego kopia jest ciągle dostępna.