O czym śni Jarosław Kaczyński?

Trwa operacja pozbawiania Polaków dostępu do wolnych mediów. Ponad dwa miliony osób przestanie oglądać m.in. TVN na skutek zmiany systemu nadawania. To oszustwo możliwe jest dzięki obchodzeniu prawa.

„Mokry sen Kaczyńskiego to likwidacja mediów niezależnych od PiS. Zapewnienie sobie bezkarności i możliwości zwalczania oponentów politycznych poprzez upolitycznienie wymiaru sprawiedliwości. PiS jest już na tyle bezczelny, że próbował uchwalić w sejmie ustawę gwarantującą mu bezkarność. Na tę chwilę Kaczyńskiemu udało się przekształcić media publiczne w tubę propagandową PiS na wzór rosyjski, która od rana do nocy pierze mózgi prostym polakom. Kaczyński zmieni Polskę w Białoruś jeśli PiS nie zostanie odsunięty od władzy. PiS musi zostać rozliczony za wykorzystywanie mediów publicznych i służb specjalnych do zwalczania opozycji i niszczenia demokracji w Polsce” – napisał jeden z komentatorów.

Reklamy

To słuszna i prawdziwa opinia. Kaczyński i jego partia posługują się prymitywną propagandą, aby omotać ludzi. Widać to po zachowaniu kłamcy Morawieckiego – on wbrew faktom, wbrew logice, wbrew zdrowemu rozsądkowi kłamnie jak najęty, bo wie, że ich media to powtórzą i stanie się jego słowo elementem propagandy. Gdyby za każde kłamstwo musiał płacić złotówkę, dawno by zbankrutował…