Sypie się Macierewiczowi grunt pod nogami. To zachowanie tylko potwierdza jego tchórzostwo. 12 lat temu uciekał chyłkiem ze Smoleńska, za to najedzony. Teraz szuka winnych swojego niechlujstwa i braku profesjonalizmu. A wystarczyłaby dymisja – napisała jedna z internautek, komentując ujawnienie zdjęć nagich zwłok Lecha Kaczyńskiego w raporcie Macierewicza. 

Opracowanie zostało odtajnione w dniu 31 marca 2022 roku przez pierwszego wiceprzewodniczącego Podkomisji Kazimierza Nowaczyka, na polecenie jej przewodniczącego, Antoniego Macierewicza. 

Reklamy

W polityce nie ma przypadków. Albo Kaczyński kazał Macierewiczowi odtajnić zdjęcia i w ten sposób mieć pretekst, żeby się go pozbyć, albo jest to wynik zwykłego niechlujstwa i bylejakości, jaka jest stałą cech PiS.

Zdjęcia zwłok Kaczyńskiego krążą w sieci, można je bez trudu znaleźć między innymi na Facebooku czy na stronach Salon24.pl, wpisując odpowiednie słowa w wyszukiwarkę… Krążą po komunikatorach, przesyłają je sobie nawet dzieci. Brawo, panie Macierewicz.

Poprzedni artykułKaczyński spotykał się z Ławrowem. Uśmiechnięci, zadowoleni z siebie
Następny artykułStrajk kontrolerów ruchu lotniczego wynika z bierności Horały. Za dużo zarabia w CPK?