Czego PiS nie dotknie, zamienia w g..o. Ostry komentarz na temat ataku Horały na kontrolerów PAŻP

Jedna z osób, która startowała w konkursie na kontrolera lotów w państwowej Agencji Żeglugi Powietrznej ostro skrytykowała partię Kaczyńskiego za działania zmierzające do obniżenia bezpieczeństwa lotów w Polsce.

„To jest niebywałe jak PiS czego się nie dotknie to zamienia w g**no. Kolejna grupa zawodowa przeszkadza super partii. Parę lat temu sam startowałem w procesie rekrutacyjnym na kurs kontrolera ruchu lotniczego. Rekrutacja składająca się z kilku etapów: testów pamięciowych, logicznych, testów z języka angielskiego, testów psychologicznych, na koniec samej rozmowy rekrutacyjnej aby poźniej móc zacząć dwuletnie szkolenie za minimalną krajową. Szkolenie, w którym na każdym etapie możesz wylecieć. A sam kurs nadaje uprawnienia tylko i wyłącznie w obrębie naszego kraju. Chcesz robić w Anglii? Robisz nowy kurs. Jesteś kontrolerem obszaru a chcesz być kontrolerem na wieży? Robisz nowy kurs. Podziękowałem wtedy grzecznie po rozmowie.” –

Reklamy

Ale fakt, Horała ma rację, z dnia na dzień zatrudni kontrolerów. Najlepiej niech weźmie pajetów z Indii. Juliett-Echo-Bravo-Alfa-Charlie Papa-India-Sierra” – napisał komentujący.

źródło: Wykop.pl