Czy Polską rządzą psychopaci?

Działania i decyzje polityków PiS nie są ani mądre, ani potrzebne ani nawet nie mają żadnego sensownego uzasadnienia. Wydaje się, że cała ta władza to jeden wielki chaos i błąd.

Nie odnosicie przypadkiem wrażenia, że Polską rządzą… czuby? Klasyczni wykolejeńcy i psychopaci. W zasadzie w każdym ministerstwie mogłaby powstać habilitacja z psychiatrii… w Kancelarii Premiera zaś pewnie z sześć – napisał jeden z internautów. 

Reklamy

I to słuszne spostrzeżenie. Popatrzmy choćby na twarze tych ludzi. Nie widać ani zbytniej mądrości, ani inteligencji. Wygląd to oczywiście nie wszystko, więc przeanalizujmy decyzje polityków. Na przykład taki Kaczyński, w momencie gdy Polska jest zagrożona wojną, najbardziej w swojej historii, co robi? Dba o rozwój armii? Myśli o nawiązaniu nowych sojuszy i utrwaleniu starych? Nie, Kaczyński wyciąga Smoleńsk. A Morawiecki? Blokuje może Rosji interesy w Polsce? Skąd znowu, pozwala by tysiące rosyjskich ciężarówek bezkarnie jeździło przez granicę, nie wprowadza żadnych ograniczeń dla oligarchów.

PiS wiedząc o tym, że wybuchnie wojna, że Putin najedzie Ukrainę, kolaborował z jego sojusznikami. W Warszawie organizował spotkanie klubu przyjaciół Putina. To muszą być wariaci! Niebezpieczni i nieobliczalni, ale pozbawieni rozumu! Działali na szkodę Polski!

Można by tak długo… bardzo długo.