Dariusz Klimczak ostro: Kaczyński z Glapińskim fundują Polakom najdroższe święta od lat!

Prezes Glapiński chwali się złotem, a rząd PiS proponuje Polakom miskę ryżu. Wspólnie fundują polskim rodzinom najdroższe Święta od dwóch dekad – powiedział Dariusz Klimczak, komentując fatalną sytuację gospodarczą Polski i trudności polskich rodzin. 

Klimczak ma oczywiście rację. Poseł PSL bardzo słusznie zauważył jak wielką barierę stworzył PiS między zarobkami swoich ludzi, którzy – jak Glapiński – chwalą się złotem a zarobkami zwykłych Polaków. Sytuacja wygląda tak, jakby PiS tworzył nową oligarchię.

Reklamy

Klimczak przypomniał również, że przez PiS mamy najdroższy gaz i najdroższe paliwa w stosunku do zarobków w Europie. „To przez nieudolność ministra Jasińskiego z PiS mieliśmy mieć najdroższy gaz w Europie. Udało się nam naprawić te błędy, a URE obniżało rachunki Polakom. Za Waszych rządów urosły do horrendalnych kwot. Przestańcie opowiadać bzdury” – ostro krytykował PiS Klimczak.

Ludowcy zwracają uwagę, że czego się PiS nie dotknie, to zepsuje. W czym interesie działacie Pisowcy – pytają – bo na pewno nie Polaków.