Kaczyński realizuje plan zubożenia Polaków. Chce zrobić z Polski drugą Rosję?

W Rosji jest bardzo dużo biednych ludzi, którzy są w pełni uzależnieni od władzy. Bieda służy tam utrzymaniu Putina na stołku, podobnie jak w Polsce może posłużyć Kaczyńskiemu do utrwalenia swojego panowania. Na czym polega ten system? Im biedniejsze społeczeństwo, im głupsi ludzie, którzy nie znają praw ekonomii ani rynku, tym łatwiej nimi rządzić.

W społeczeństwie powstają dwie warstwy: wąsko pojmowana elita, która zarabia dużo i wysługuje się władzy lub władza pozwala jej zarabiać i cała reszta, biedna, zależna od tego co skapnie z pańskiego stołu. To właśnie dzisiaj obserwujemy w Polsce.

Reklamy

Wysokie podatki i wysokie ceny paliw nie są przypadkiem. Kaczyński tworzy nowe społeczeństwo, które nie zawiera znienawidzonej przez niego klasy średniej. Stąd pompowanie pieniędzy w biedę, fałszywie nazywane pomocą społeczną. To nie żadna pomoc, tylko utrwalanie systemowego bezrobocia, biedy a nawet nędzy. Doskonale pokazują to dane GUS.

Bieda w Polsce dopiero się zaczyna. Zniszczenie klasy średniej pozwoli Kaczyńskiemu poszerzyć poparcie poza granice zdjęcia go ze stanowiska, dokładnie jak w modelu węgierskim.

To niemożliwe, powiecie? Nie, to się już zdarzyło wiele razy. Bo w innych krajach ludzie byli bierni.