To rząd PiS codziennie okrada Polaków z ich ciężko zarobionych pieniędzy

Cała gospodarka zrujnowana. Edukacja leży. Obronność w bardzo kiepskim stanie. Sytuacja Polaków jest tragiczna, nie ma perspektyw rozwoju, brakuje nadziei że cokolwiek się zmieni – tak patrzymy na nasz kraj w kwietniu 2022 r. To dramat.

To rząd PIS codziennie okrada nas z pieniędzy. Inflacja, drożyzna, brak obiecanych środków z UE, kary za łamanie prawa, kopertowe wybory, SKOKi, wyższe podatki (tak zwane daniny), rozdawanie pieniędzy, brak inwestycji. Każda gałęź gospodarki zrujnowana – napisał jeden z internautów.

Reklamy

To bardzo trafna ocena. Jarosław Kaczyński powiedział, że jego wizja Polski jest warta poświęcenia gospodarki. Problem w tym, że on nawet nie ma wizji, tylko chore rojenia o władzy do końca życia. Skąd on ma mieć jakieś pomysły, jak nie zna życia, nie zna świata, całe życie był hodowany w cieplarnianych warunkach, zaciszu gabinetów, do śmierci opiekowała się nim jego matka, nie zaznał nawet w życiu miłości.

To dramat. Dramat nas wszystkich, że jeden człowiek kieruje Polskę w przepaść. I trzeba go powstrzymać, zanim będzie za późno. To ostatni moment na odebranie władzy PiS, ludziom pokroju Kaczyńskiego, Czarnka, kłamcy Morawieckiego, Wąsika i innych.

Oni nie potrafią rządzić Polską.

„narodu nie oszukacie-nawet waszych wyborców. Wojna i Smoleńsk ludzi nie interesuje, horrendalna drożyzna już tak. PiS na tej drożyźnie padnie, jak tylko wojna w Ukrainie się skończy. Sąsiedzi moich polskich przyjaciół właśnie wrócili przerażeni do domu z zakupów.” – napisał jeden z internautów na temat drożyzny w sklepach. Tak, drożyzna to efekt rządów PiS. Okradania własnego narodu.