Czego Polacy życzą Kaczyńskiemu i Putinowi na Wielkanoc?

Jarosław Kaczyński za kratkami, Władimir Putin odsunięty od władzy i rozliczony, Le Pen przegrana w wyborach we Francji, Orban również w więzieniu. To życzenia dużej Polaków na Wielkanoc 2022.

Dzisiejsze święto i dzisiejsze śniadania wielkanocne nie będą radosne. Sytuacja, w której Polska znajduje się w największym kryzysie gospodarczym od 30 lat, gdy ceny rosną z dnia na dzień, gdy nasza waluta traci na wartości, gdy gospodarka jest przytłoczona nowymi podatkami a edukacja została rozwalona, nie daje powodów do radości.

Reklamy

Jarosław Kaczyński doprowadził do realizacji programu Polska w ruinie. Rozwalił wszystko co się dało, doprowadzając też do załamania się kontaktów naszego kraju z Unią Europejską i NATO. Kolaborował z sojusznikami Putina: Organem, Salvinim, Le Pen. Zdradził Zachód i zdradził Polaków, kombinując jak tu wyłączyć stosowanie w Polsce europejskiego prawa, używając do tego marionetkowego Trybunału kucharki Przyłębskiej.

Dlatego Polacy chcieliby widzieć Kaczyńskiego za kratkami, czekającego na proces a potem do końca życia pleśniejącego w wilgotnej celi – cytując klasyka. Za wszystko co zniszczył w Polsce, za wszystko co zrobił przeciwko swojemu narodowi, za każdą złą decyzję, za każdą kradzież którą popełnili politycy PiS.

Takiej partii i takiego prezesa w Polsce nam nie trzeba.

Wszyscy won!