Zbliża się wojna? Jeśli wygra Le Pen, droga do Polexitu zostanie otwarta

Wygrana Marine Le Pen będzie oznaczać otwarcie w Polsce drogi do Polexitu a w Europie do wojny – oceniają eksperci. I trudno się dziwić. Kolaboranci Putina z Kaczyńskim włącznie zrobią wszytko, aby utrwalić swoją władzę i zniszczyć demokrację. Dbają o to organizacje zasilane rosyjskimi pieniędzmi. Czy Europa poradzi sobie z rosyjską maskirowką? Nie wiadomo.

Reklamy

Niedawno z Marine Le Pen spotykał się Mateusz Morawiecki. Kaczyński zorganizował nawet zlot kolaborantów w Polsce. Spiskowali przeciwko Unii Europejskiej i NATO, które wskazują jako zagrożenie swojej władzy: Kaczyński, Orban, Le Pen i Salvini to ludzie którzy nie chcą by w Europie panował pokój.

Warto przypomnieć, że właśnie po to powstała Unia Europejska by nigdy nie doszło do kolejnej wojny. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że będziemy mieli do czynienia z kolejnym wielkim konfliktem. Wygrana Le Pen może oznaczać w długiej perspektywie wojnę. Kaczyński to doskonale rozumie a mimo to ją wspiera ustami Morawieckiego. To zdrada wszystkich polskich interesów!