[Counter-Box id="1"]

W niektórych mediach pojawiła się krytyka pomysłów opozycji na przejęcie władzy z rąk PiS. To duży błąd, bo czas na krytykę jeszcze przyjdzie. Dzisiaj celem wszystkich sił demokratycznych, w tym niezależnych mediów, musi być przejęcie władzy z rąk PiS! Jest to bowiem ostatni moment by to zrobić, póki w Polsce istnieją jeszcze jakieś możliwości by demokracja wygrała.

Dzisiaj mierzymy się bowiem z zakłamanym, obrzydliwym aparatem propagandy. Siłę sondażową PiS daje tylko i wyłącznie grzech, kłamstwo i obrzucanie przeciwników błotem. Rura, z której leją się te wszystkie obrzydliwe kłamstwa, jest zlokalizowana na Woronicza, ale zawór do jej sterowania ma Nowogrodzka. Nie na darmo Kaczyński daje Kurskiemu dwa miliardy (!) złotych rocznie.

Reklamy

Nie wygramy z PiS tylko i wyłącznie merytorycznie krytykując opozycję. Przepis na wygraną jest inny: opozycja musi dostać całe wsparcie jakie możemy jej, jako media dać. Nie chodzi o wspieranie lubianych lub nielubianych ludzi. Chodzi o wsparcie demokracji! Możecie nie lubić Tuska, Kosiniaka-Kamysza, Rozenka, Zgorzelskiego, Sienkiewicza, Giertycha a nawet Pińskiego. Ale nie można, dzisiaj szczególnie, krytykować pomysłów opozycji i analizować tak, że daje się jakieś pseudo argumenty do ręki kłamcom z Woronicza.

Nie, na krytykę i analizę merytoryczną przyjdzie czas.

Dzisiaj nasze zadanie, wszystkich niezależnych redakcji, mediów, blogerów, ludzi dobrej woli, prawych i szlachetnych osób jest proste: musimy odsunąć Kaczyńskiego od władzy. Za wszelką cenę, nawet na chwilę nie krytykując opozycji. Bo nie wszystkie pomysły mają i muszą się nam podobać. Ale musi nam przyświecać wspólny cel, jedna idea.

Powrót Polski do państwa demokratycznego. Dzisiaj tego nie ma. Mamy naczelnika państwa, Kaczyńskiego, który jednoosobowo steruje Sejmem, prezydentem, premierem, Sądem Najwyższym i Trybunałem Konstytucyjnym. Ten człowiek jest dyktatorem, czy się to komuś podoba czy nie. Rządzi przy pomocy kwitów i haków. Zbudował państwo wręcz mafijne.

A wy się zajmujecie krytyką opozycji? Nie, to nie jest dobry pomysł! Trzeba zajmować się drożyzną, kryzysem, brakiem nadziei, upadkiem edukacji, rozwalaniem armii. Trzeba ludzi ostrzegać, dokąd to prowadzi.

A Kaczyński Polskę prowadzi do biedy! Do kryzysu! Do zniszczenia! Do tragedii! Prowadzi nas na wschód.

Poprzedni artykułBardzo źle ze zdrowiem Jarosława Kaczyńskiego? Koszyk wielkanocny niosła ochrona
Następny artykułBalcerowicz ostrzega przed wielkim kryzysem