Barbara Nowak atakuje uchodźców z Ukrainy. Polacy odpowiadają: „Kim pani w ogóle jest żeby tak szczuć!”

„Fala uciekających przed wojną Ukraińców napełniła rodzime antypolskie środowiska nadzieją na wyrugowanie choć trochę polskości” – napisała Barbara Nowak. Najwyraźniej pisowska kurator z Małopolski pomyliła stanowiska. Warto jednak jej podziękować, bo antyaukraińska wypowiedź Nowak przyspieszy upadek PiS. A Polacy już propagandzistce odpowiedzieli, co o niej myślą.

Barbara Nowak to osoba pokroju Krystyny Pawłowicz, jej wypowiedzi są chaotyczne, pozbawione głębszego sensu, niekiedy uderzają w interesy Polski. Nowak, postawiona w roli kuratora nie odnajduje się, wolałaby być chyba w TVP na stanowisku propagandzistki. Co Polacy sądzą o najnowszym wpisie?

Reklamy

– Jeśli to nie włamanie na konto, to chyba najwyższa pora na rezygnację, pani kurator.
– Pani nie ma nic wspólnego z polskością. Gorzej, pani ma niewiele wspólnego z człowieczeństwem…
– Pani jest tak ciemna,Pani Barbaro? Czy tak wyrachowana? Zagadką to dla mnie pozostaje…
– STOP zaściankowej idiotce…
– Co pani pieprzy za bzdury, kim pani w ogóle jest żeby tak szczuć? Ciebie pierwsza bym wysłała do miast gdzie odbywa się nawałnica wojenna żebyś sobie popatrzyła jak to wygląda, bo nie masz zielonego pojecia
– To rasizm i faszyzm. Kuratorium stało się ośrodkiem wywrotowym.
– Pani kurator ósme przykazanie nie obowiązuje. Sfera publiczna dekalogowi nie podlega. Tu wolno oszukiwać, podle kłamać i szczuć na biednych uchodźców. N i k t nie postuluje aby nie nauczać polskiej literatury. Nienawiść wrosła w serce Pani kurator i zamieniła ją w potwora.
– Trudno uwierzyć, że od kogoś tak pierdolniętego zależy wychowanie dzieci. Polskich dzieci.
– Ona jest kuratorem tylko dlatego, że rządzi PiS. Nawet za komuny nie awansowała by wyżej niż zastępca kierownika w gminym ośrodku kultury.

To tylko niektóre z komentarzy…