Ujawniamy! PiS sputinizował Polskę. Gwałtowny wzrost spółek z kapitałem rosyjskim

Po owocach ich poznacie – mówi Pismo Święte. Innymi słowy mówiąc nie liczą się  słowa i deklaracje, ale rzeczywiste działania i efekty tych działań. W latach 2016 – 2021, po zwycięstwie PiS, w Polsce gwałtownie wzrosła liczba spółek rosyjskich i białoruskich. Przypadek? Nie, to efekt wspierania przez Putina ekspansji w krajach, których politycy z nim kolaborują.

W latach 2016-21 zarejestrowało się 637 spółek z kapitałem rosyjskim oraz 2866 z kapitałem białoruskim – ujawnił Krzysztof Sławiński. TVP nie powie o tym swoim widzom ani słowa, bo nie pasuje do narracji. Kurski będzie osłaniał Kaczyńskiego do jego politycznej śmierci.

Reklamy

PiS okłamuje więc Polaków nawet w takiej kwestii. Czy właśnie wzrost rosyjskich spółek oraz interesów w Polsce ustalał Kaczyński przez półtorej roku w czasie swoich spotkań z rosyjskim szpiegiem w Warszawie? Pił z nim wódkę i budowali plan zniszczenia Polski, wtłoczenia jej pod rosyjskie wpływy? „Melduje wykonanie zadania, panie Putin” – mógłby dzisiaj powiedzieć Kaczyński, prawda?