Wszyscy zapłacimy kary za odwołane loty. Zrzutka na PiS rozpoczęta

Kolejna wielka porażka rządu PiS. Do listy wpadek i nieudanych projektów, tuż za karami za Turów, brakiem Funduszu Odbudowy, możemy dopisać zniszczenie polskiego rynku lotniczego. Ryanair już wystąpił do Komisji Europejskiej o nałożenie kar i zgłosi się po odszkodowanie, za chwile wszystkie inne lotnicze.

A zaczęło się tak niewinne. Najpierw zniszczono stadninę koni w Janowie Podlaskim. Dzisiaj ta prestiżowa stadnina to w porównaniu do tego co było to ruina. Dzisiaj jesteśmy wiadkami niszczenia kolejnej przestrzeni w Polsce.

Reklamy

I nie, nie chodzi tu tylko o loty na majówkę, tylko o cofnięcie w rozwoju lotniska Chopina i Modlina o kilkadziesiąt lat. To taka wisienka na torcie złożonym z inflacji, upadku publicznych usług oraz budowania państwa mafijnego.

Rządy PiSu doprowadzą nie tylko do wielkiego kryzysu, ale także do wyjścia naszego kraju z Unii Europejskiej. To się dzieje na naszych oczach. Tu i teraz! Na razie wszyscy zapłacimy za kary dla linii lotniczych, bo Horała jest za biedny by pokryć to z własnej zachłannej kieszeni.

źródło: Wykop.pl