PiS zniszczył Polakom szansę na życie w normalnym rozwijającym się kraju

PiS zniszczył nam szanse życia w normalnym rozwiniętym kraju i nasze pokolenie już nie zazna jako takiego dobrobytu i stabilności gospodarczej. Zmarnotrawili wszystko co udało się zbudować po 1989 roku – uważają Polacy.

Wszyscy pamiętamy biedę i szarzyznę kiedy dżinsy były luksusem a buty ze sklepu to było wielkie coś, potem początki XXI w. kiedy też zarobki były tak niskie, że trzeba było odkładać na buty albo nowe spodnie, rower to można było kupić na raty na 5 lat albo wziąć kredyt gotówkowy na 4 lata na mikrofalówkę. Dopiero ostatnie 15 lat (nie wliczając okresu rządów PiS) zaczęły przynosić wzrost gospodarczy i poprawę sytuacji.Przez PiS wpadamy w biedę z lat 90-tych i będziemy się cieszyć jak będzie nas stać na cokolwiek – takie komentarze są coraz częstsze.

Reklamy

PiS popełnił wszystkie błędy, jakie dało się popełnić i dołożył kolejne problemy. Polacy są dzisiaj pozbawieni perspektyw i nie ma nadziei, że będzie lepiej. Jedyna droga do lepszego życia to emigracja i ten proces już widać. I złośliwie można powiedzieć, że nawet emigrację PiS spieprzył, rozpętując potężny konflikt z kontrolerami lotów.