Zadanie dla prawników: konfiskata majątku Kurskiego i dożywocie

W niektórych mediach pojawiły się artykuły o Jacku Kurskim. Dziennikarze dużo o nim piszą, ale nie napisali najważniejszego: prezes TVP powinien odpowiadać za najcięższe przestępstwa przeciwko narodowi Polskiemu i odpowiedzieć za to całym swoim majątkiem oraz dostać dożywocie. Potrzeba jest bowiem bardzo mocnego przykładu, który odstraszy przyszłych potencjalnych Kurskich od działań na polecenie władzy.

Polskie prawo zawiera bardzo dużo przepisów, z których można skorzystać. Część z nich uchwalił PiS. Los Kurskiego powinien być przykładem bardzo surowej kary, być przykładem, być społecznym dowodem na to, że oszukiwanie narodu i kłamstwa nie popłacają.

Reklamy

A więc konfiskata całego majątku, bez wyjątku. To pierwsza i najważniejsza rzecz, za kolaborację z władzą i kłamstwa. A więc dożywocie a najcięższym więzieniu, za to że zdradzono Polaków i się ich oszukuje. Bo kłamstwo jest również zbrodnią.

Oszustwo, na którym Kaczyński buduje poparcie, wymaga jak najsurowszej kary. Inaczej Polska bardzo szybko zmieni się w Rosję. To przez Kurskiego Kaczyński niszczy wymiar sprawiedliwości – dlatego prawnicy już dzisiaj powinni mieć plan jakie zarzuty postawić prezesowi TVP i jak doprowadzić do tego, by nie wyszedł z więzienia do końca życia a cały majątek trafił do Skarbu Państwa. I ludzie powinni wiedzieć, że taki plan istnieje.

Dość bezkarności polityków.