Sowieckie standardy PiS: coraz bardziej bezczelni, odbierają prawo do nadawania

Uważam, że sowieckie standardy PiSu są coraz bardziej bezczelne i ostentacyjne. Nie rozumiem ludzi, którzy widzą w PiSie patriotów. W mojej opinii, PiS to komunistyczna i antynarodowa partia, budująca wrogi ludziom system totalitarny oparty na kontroli, manipulacji, propagandzie i coraz częściej przemocy – napisał jeden z internautów komentując informacje o tym, że ministerstwo spraw wewnętrznych nie chce pomóc nadawcom prywatnym w pozostaniu przy starszym standardzie nadawania, podczas gdy taką możliwość otrzymała TVP.

To trafna opinia. PiS korzysta z każdej nadarzającej się okazji, aby uzyskać przewagę nad opozycją, nawet w takich sprawach jak nadawanie telewizji. Tu gra toczy się o odbiorców z grupy docelowej PiS, ludzie którzy nie mają dostępu do sieci kablowych to często mieszkańcy mniejszych miejscowości z niskimi dochodami, a więc elektorat PiS. Odebranie im możliwości oglądania TVN to pozbawienie dostępu do obiektywnych i niezależnych informacji, i narażanie na kłamstwa i propagandę władzy.

Reklamy

PiS posługuje się obrzydliwymi metodami by tylko utrzymać władzę. Jednocześnie Morawiecki i Kamiński działają na szkodę podmiotów prywatnych, za co powinni odpowiedzieć przed sądem, ale karnie – z zagrożeniem wielu lat więzienia. Władza nie może pozostać bezkarna za takie postępki.