Polska waluta ciągle w dół. Sytuacja staje się tragiczna

Euro zbliża się do poziomu 5 złotych. To dramatyczna informacja dla wszystkich osób, które mają kredyty w tej walucie. Złotówka słabnie z powodu tragicznej polityki Kaczyńskiego, którego „wizja warta jest poświęcenia gospodarki” jak sam mówił.

Złotówka słabnie nawet w stosunku do… rubla, co jest już kuriozum. Poziom ceny rubla jest bowiem wyższy niż przed wybuchem wojny na Ukrainie. To pokazuje najlepiej w jak kiepskiej sytuacji znajduje się nasza gospodarka.

Reklamy

Słabnący złoty uderza w kieszenie Polaków ze zdwojoną siłą. Co w tym czasie robi rząd PiS? Zamiast ratować złotówkę… dolewa benzyny do ognia, rozdając kolejne pieniądze. Morawiecki nie ma pojęcia o ekonomii, jakim cudem on był prezesem banku? Czy to tylko kolejny słup, wystawiony by robić jakieś ciemne interesy?

Każdy normalny rząd zająłby się natychmiast ratowaniem pieniądza. Ale PiS zdaje się mieć wszystko gdzieś – pędzi wprost do gospodarczej przepaści, jak ostatni głupiec, który nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji swoich czynów.