Emigracja czy obalenie rządów Kaczyńskiego? 7 lat rządów PiS zniszczyło nasz kraj i pozbawiło Polaków nadziei!

Polska jest w ruinie. „Wystarczyło 7 lat rządów PiS żeby 26 lat udanej transformacji poszło na marne. Karakan wraz z różnej maści cwaniakami, popieranymi przez niziny społeczne i kompletnych nieudaczników sprawił, że jesteśmy na najlepszej drodze by zostać drugą Turcją z inflacją wystrzeloną w kosmos” – pisze jeden z komentatorów.

„Aktualnie mamy 12,3% inflacji, coraz to nowsze czynniki inflacyjne na horyzoncie, bo dziadzisko z mafią chce utrzymać władzę, bez tego będą nikim. Stopy procentowe na dwa razy niższym poziomie niż inflacja, podwójna waloryzacja minimalnej płacy (zaraz Wasze wypłaty beda g… warte, bo elektorat Kaczyńskiego musi na nich zagłosować) walutę, która jest niczym, rozwalony rynek nieruchomości, bo ludzie z pieniędzmi nie mają w co inwestować (obligacje EDO na szalonym poziomie 3%), kupczenie socjalem Ukraińców, żeby UE sypnęła pieniędzmi, a się nie zdziwię jak Karakan da im polskie obywatelstwo przed wyborami, zeby się odwdzięczyli głosami przy urnie, machanie szabelką do Ruskich – zaraz zobaczycie ile realnie więcej inflacja będzie wynosiła jak będziemy sprowadzali od kogoś innego droższy gaz, ogólnie tragedia, a będzie jeszcze gorzej, bo patusy i cwaniactwo chciało pożyć jak paniska przez 7 lat.

Reklamy

A najgorsze jeszcze przed nami. Społeczeństwo wychowane na socjalu tak łatwo się nie podda, beda chcieli więcej i więcej” – puentuje internauta.

I to niestety jest szczera i smutna prawda.