Balcerowicz o prokuratorach wysługujących się Ziobrze: pod sąd

Leszek Balcerowicz

Są liczne dowody na to, że prokuratura jest wykorzystywana przez reżim PiS i Solidarnej Polski do niszczenia przeciwników politycznych.

“Prokurator Jerzy Ziarkiewicz. On zamienił prokuraturę lubelską w jednostkę uderzeniową Ziobry. Dziwię się tylko tym, którzy tam pracują i nie protestują” – ujawnił Roman Giertych.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Ziarkiewicz i inni służalcy Ziobry powinni trafić pod sąd. Bez tego nie będzie ani prawa ani sprawiedliwości!” – skomentował to profesor Leszek Balcerowicz. Balcerowicz proponuje tworzenie list kolaborantów reżimu Kaczyńskiego, które pomogą oczyścić życie publiczne po upadku systemu.

Z kolei Jakub Karnowski, były prezes PKP ujawnił, że “Prokuratura Regionalna w Lublinie ponad 3 lata temu postawiła absurdalne zarzuty 13 managerom PKP Cargo twierdząc, że kupili czeską spółkę AWT za drogo.”. Najwyraźniej to polityczne zlecenie. “Do dziś prokurator nie ma wyceny i nie przesłuchał kluczowych światków. Nie odpuścimy tego!” – dodał Karnowski.

źródło: Twitter