Morawiecki nie daje pieniędzy na leczenie dzieci. Rząd oszukuje Polaków?

Narodowy Fundusz Zdrowia nie wykorzystał w ubiegłym roku ponad 10 mld zł i nie wiadomo, co z nimi zrobi. Z kolei na konta Funduszu Medycznego nie przelano z budżetu 4 mld zł, za które miano leczyć m.in. ciężko chore dzieci – ujawnił portal Rynek Zdrowia.

Reklamy

Za aktywność rządu odpowiada Mateusz Morawiecki. Premier – kłamca dał się poznać jako osoba nieodpowiedzialna, której nie można wierzyć. Nie dotrzymuje słowa, wystarczy przypomnieć choćby polskie samochody elektryczne czy promy, żaden z tych z projektów nie wszedł nawet w fazę realizacji.

Teraz okazuje się, że Morawiecki i jego ministrowie igrają ze zdrowiem i życiem Polaków. Dlaczego nie ma pieniędzy dla dzieci? Nie wiadomo. Wiadomo za to, że rząd PiS to najbardziej nieudolny i skompromitowany rząd Polski po 1989 roku, który doprowadził do gospodarczej ruiny nasz kraj. Służba zdrowia jest w głębokiej zapaści, edukacja nie działa, gospodarka wchodzi w fazę kryzysu.

Za wszystko odpowiedzialny jest Jarosław Kaczyński i tacy ludzie jak Morawiecki, którzy „chcą” „muszą” „powinni” ale nic nie robią. Tylko gadają.