Mazurek jak Kukiz, gardzę wami! Komentarze do afery Mazurka

Panie Mazurek, Pan jest zwykłym pachołkiem władzy, zawsze pan był koniunkturalistą i obślizgłym cwaniaczkiem, który dba tylko o to aby mu na wino nie zabrakło. Gardzę takimi typami jak pan i Kukiz – jesteście z tej samej gliny ulepieni – napisał jeden z internautów po ujawnieniu że Robert Mazurek z RMF FM był pytany przez PiS o skutki zwolnienia Wojciecha Manna. Nie przejmował się losem dziennikarza, ale tym, że owo zwolnienie będzie szkodliwe dla PiS.

Jak Polacy komentują aferę?

Reklamy

Bo w końcu wszyscy w rządzie to koledzy z urodzin. Cóż złego w doradzaniu kogo zwolnić, a kogo nie… Jest Pan tak obślizgłym typem. Ten Pana ostatni wywiad z Szumowskim kiedy grał na fortepianie w środku pandemii.

Przez takich Mazurków i im podobnych społeczeństwo coraz mniej ufa mediom.

Szeregowy pracownik PFR przypadkowo poplotkował o zwolnieniu Manna, najpierw z PMM czy z tobą? W ilu innych sprawach jeszcze plotkowalisice?

Twarz ma się jedną… I po sprawie Panie Mazurek… Który dziennikarz teraz coś Panu powie.. nikt rozsądny.. Moskwa już na dnie… Czas na Pana.

A Ty masz w PR jakiś etat doradcy, że się wtrącasz w sprawy kadrowe innej firmy? Taki z Ciebie zakichany niezależny „dziennikarz”.

Strasznie się pan zeszmacił – podsumowuje jeden z internautów. Trafnie!