Gdy Donald Tusk był premierem, Polska była zieloną wyspą pośród innych krajów Europy. Niska inflacja, rosnąca siła nabywcza Polaków, świetne stosunki z USA i z Unią Europejską, rozbudowa wojska – nasz kraj rozwijał się coraz szybciej. Wszystko zniszczyło przyjście PiS i Jarosława Kaczyńskiego.

Dzisiaj realna inflacja to już blisko 20% i ciągle rośnie. Wartość polskiej waluty jest bardzo niska a ludzie, którzy ulokowali oszczędności życia w złotówkach mają tragiczną sytuację, bo wszystko stracą. Do Polski zbliża się hiperinflacja, co pokazują ceny paliwa, zmieniająca się praktycznie codziennie.

Rządy PSL i PO były dla Polski najlepszym co mogło się zdarzyć. Rządy PiS i Solidarnej Polski oznaczają próby wyjścia z UE i z NATO. Kaczyński kolaborował i być może nadal kolaboruje z sojusznikami Putina – Orbanem, Le Pen i Salvinim.

Reklamy

I to jest dramat!

Poprzedni artykułPrezenter TVPiS chciał się pochwalić, że jechał elektrycznym samochodem. Internauci zarzucili mu kłamstwo
Następny artykułDość kłamstw, panie premierze! To pana ojciec, Kornel Morawiecki, mówił że z Rosją można stworzyć lepszy świat!