Ludowcy mają prosty i skuteczny sposób na zatrzymanie inflacji a PiS ich za to nienawidzi – można by podsumować to, co mówi PSL.

Według najnowszych danych inflacja w Polsce sięgnęła blisko 14 procent. Wszyscy zastanawiają się nad skutecznym sposobem zatrzymania tego szaleństwa. Jest jeden najprostszy sposób – odsunięcie PiS od władzy. Polityka PiS doprowadza ludzi na skraj bankructwa – uważa Krzysztof Hetman, europoseł PSL. 

Reklamy

Pomysł jest bardzo dobry i potrzebny – PiS nie jest genetycznie zdolne do redukcji wydatków państwa ani do wprowadzenia niezbędnych zmian w prawie. Mowa oczywiście o uproszczeniu prawa i odchudzeniu całego biurokratycznego aparatu.

PSL ma bardzo dobre pomysły – i cała opozycja powinna je realizować wspólnie z nimi. Warto wziąć pod uwagę, że Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes PSL, ma bardzo wysoki wskaźnik zaufania społecznego i wyjątkowo nisko wskaźnik braku zaufania, co czyni z niego doskonałego kandydata na przywódcę.

 

Poprzedni artykułMiłosz Motyka utrafił w samo sedno. Za to zaatakowały go setki pisowskich trolli, jak zwykle nieskutecznie
Następny artykułPiS drenuje kieszenie rolników. Nawozy rekordowo drogie