PiS walczy z mafią? Wolne żarty!!!

Jednym z haseł, dzięki którym Prawo i Sprawiedliwość doszło do władzy, był postulat walki z mafiami VAT-owskimi”. To w wyniku ich działalności państwo miało tracić miliardy złotych.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Partia Kaczyńskiego rządzi już siedem lat i prawdę pisząc nie widać szczególnych efektów walki z gangami. Coraz częściej zwracają na to uwagę niezależni dziennikarze i komentatorzy.

– Psy śledcze PiS przez 7 lat nie schwytały żadnej mafii VAT-owskiej, jedyne co przypadkiem wpadało im w ręce to złodzieje z własnych gangów. I boją się, że prokuratura Unii już nie przypadkiem odkryje, że gniazda złodziei są w PiS i nomenklaturze ze ścieku, którą stworzyli – pisze Waldemar Kuczyński.

– Nie do wiary! Osoby sprawujące w władzę odmawiają współpracy w śledztwach Prokuratury Europejskiej dotyczących np. międzynarodowych grup przestępczych kradnących pieniądze unijne oraz wyłudzających VAT – dodaje Artur Nowak-Far.