359 złotych. Tyle jest wart pisowski program pięćset plus

W ciągu sześciu lat wartość tak zwanego programu socjalnego pięćset plus zmalała do poziomu 359 złotych. Do końca roku może to być jeszcze mniej, nawet około 300 złotych. Dlaczego? Bo za pieniądze, które beztrosko rozdaje PiS, można kupić coraz mniej. Jest to tragiczna konsekwencja pisowskich decyzji gospodarczych.

Mateusz Morawiecki należy do największych nieudaczników w tym kraju. Nie zna się na ekonomii ani na gospodarce. Jego główne kwalifikacje to nieruchomości, którymi handluje wraz z żoną od lat. Ma ich bardzo dużo, ale nie wiadomo dokładnie ile, bo przepisał majątek na żonę. Spekuluje się, że ma działki, mieszkania i domy w Polsce ale też w Hiszpanii czy Portugalii.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Morawiecki nie rozumie jak wielką krzywdę robi gospodarce. Jak fatalne decyzje PiS niszczą przyszłość młodych ludzi, który chcą stąd po prostu uciekać. Bo nie mają żadnej przyszłości.

Jedyny program, który zrealizował PiS to Polska w ruinie.