Gigantyczny wzrost ilości samobójstw wśród dzieci

Dzieci i nastolatkowie nie widzą przed sobą przyszłości w Polsce Jarosława Kaczyńskiego. Ilość samobójstw i prób samobójczych gwałtownie rośnie. Sytuacja jest tragiczna! Do prowadził do niej PiS i Solidarna Polska. Bezpośrednio odpowiedzialni Kaczyński i Ziobro.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Dzieci doskonale wyczuwają nastroje w naszym kraju. Lockdowny, zdalna szkoła, niedolna władza, chaos i agresja w polityce – oto przyczyny fatalnego stanu psychicznego dzieci. Tragiczne wybory młodych ludzi do wina kłamców i oszustów z PiS. Ich kłamstwa nie przechodzą bezkarnie – tworzą klimat beznadziei, braku możliwości wyjścia z matni.

I młodzi ludzie umierają. To tragiczna statystyka. Tragiczna i obciążająca Kaczyńskiego, Morawieckiego, Ziobrę oraz resztę tych idiotów u władzy, którzy uważają, że ich kłamstwa  nie mają wpływu na rzeczywistość.