“Kto nie wyjechał za granice lub nie wyzbył się złotowek ten traci 1/3 swojego pracujacego życia ROK W ROK. My już dawno przekroczyliśmy etap gotowania żaby bo żaba już jest ugotowana i podana z sosem bechamel na stole Morawieckiego.

Ten rząd oprócz upadku gospdoarczego Polski dokonał też jednej niesamowitej rzeczy – pokłócił wszystkich ze wszystkimi. Jak jeszcze miałam siłe by spotykać się i rozmawiać ze znajomymi to prowowałam im tłumaczyć że branie kredytu po przysłowiowe kule przy stopach 0% bardzo źle się skończy – wystarczy popatrzeć na 2008 w stanach lub obejrzeć film Big short. Ale tylko się śmiali ze mnie. Jak teraz dowiedzieli się że ja zarabiam w dolarach i euro i że inwestuje pieniądze w obligacje i inwestycje alternatywne a kredyt hipoteczny zamroziłam sobie w 2021 to mnie dosłownie znienawidzili. Dostałam pare wiadomości i zostałam całkowicie wykluczona z grilli i spotkań. Zazdrość ich zaślepia ale jak ja im dawałam rady jeszcze pół roku temu to już nic nie pamietają.

Trace zdrowie, trace życie, trace oszczędności, trace rodzine i trace znajomych. Zniszczyli wszystko. A najsmutniejsze w tym wszystkim jest to że ja mam super dobrze, że jestem w tym odłamki procenta które ma jak pączek w maśle. To co mają powiedzieć inne osoby?” – napisał jeden z internautów.

Reklamy

źródło: Wykop.pl

Poprzedni artykułZagadka matematyczna dotycząca cen benzyny. Tylko dla odważnych!
Następny artykułKaczyński na wylocie? Jego następca to dopiero będzie porażka