Brutalizacja przestępczości. Powodem bieda i agresja

Prawie już jesteśmy z powrotem w latach 90-tych. Jest tylko jedna mała różnica. Wtedy było kilka dużych grup, do których się reszta przyklejała. A teraz jest dużo mniejszych grup – napisał jeden z internautów komentując informację o egzekucji dwóch osób w Olsztynie.

Za czasów PiS postępuje brutalizacja przestępczości. Odradza się prawdziwa mafia. Powodem jest oczywiście bezkarność przestępców i uwikłanie polityków układu władzy z podejrzaną działalność. Jednocześnie postępuje bieda, która zmusza ludzi do wejścia na drogę przestępczości. Nie da się już legalnie zarobić, bo państwo zabiera wszystko w podatkach. Aparat sprawiedliwości sparaliżowany przez Kaczyńskiego i Ziobrę nie działa.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Jest bardzo źle a będzie gorzej. Wszystko z winy chorych ludzi u władzy.

No to zaraz będzie ginąć więcej ludzi a potem również policjantów. W tym samym czasie ogromny wzrost korupcji. Może Stonoga mówił prawdę o Ziobrze i jego i żony układach mafijnych – zastanawia się jeden z internautów…