Węgiel jest tak drogi, że spółdzielni nie stać na jego zakup. Tak kończą się rządy PiS

W niedzielę wieczorem ostatni raz podgrzaliśmy wodę. Palacze poinformowali mnie, że zapasy się wyczerpały. Pilnie poszukujemy okazji zakupu węgla w umiarkowanej cenie, ale prawdopodobnie i tak będą musiały wzrosnąć opłaty, czyli miesięczne zaliczki za ciepłą wodę i ciepło – powiedziała w wywiadzie dla Wirtualnej Polski Magdalena Zdunek, prezes spółdzielni mieszkaniowej TUR w Turnej.

Turna to mała miejscowość w województwie mazowieckim. W poprzednich wyborach zwyciężył tu PiS. 79% poparcia stopniało błyskawicznie, dzisiaj niewielu jest odważnych, którzy chcieliby się przyznać, że głosowali na partię Kaczyńskiego.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Nie ma szans na tani węgiel – dzisiaj jego ceny wzrosły wielokrotnie. Nikt nawet nie próbuje się domyślać co będzie zimną. Kaczyinflacja i horrendalne ceny węgla dobijają mieszkańców.

Temat numer jeden to brak ciepłej wody i bardzo wysokie ceny w sklepach.