Już blisko 340 tys. Polek i Polaków pobiera emeryturę w wysokości niższej niż najniższa. Tak wynika z odpowiedzi ZUS na interwencję.
W 2015 było to 76 tys. a w 2021 337 tys. osób. To wszystko wina PiS. Nie ma pieniędzy i Kaczyński nie zamierza emerytom nic dodawać, wygląda to trochę tak jakby chciał ich zagłodzić. Jest to niebywały skandal.
Sprawę ujawnił niezawodny senator Krzysztof Brejza.
Emerytów czeka bieda i głód.
Już blisko 340 tys. Polek i Polaków pobiera emeryturę w wysokości niższej niż najniższa. Tak wynika z odpowiedzi ZUS na interwencję.
2015 76 tys.
2021 337 tys.#Inflacja #Drożyzna #GłodoweEmerytury pic.twitter.com/Buq0ywCBls— Krzysztof Brejza (@KrzysztofBrejza) June 23, 2022










