Prokurator Wrzosek zaorała ministra Kamińskiego

Pisowscy polityki zaangażowali się w obronę człowieka w mundurze, który zaatakował legalnie i pokojowo protestujących przeciwko wizycie Kaczyńskiego Polaków w Inowrocławiu. Policjant popełnił prawdopodobnie przestępstwo, dopuszczając się najpierw prowokacji a potem ataku gazem na ludzi.

“Znieważenie policjanta jest przestępstwem. Nie może być zgody na atakowanie funkcjonariuszy służb mundurowych” – napisał minister Mariusz Kamiński. Szybko otrzymał mocną ripostę od prokurator Ewy Wrzosek: “W polskim kodeksie karnym nie ma klauzuli „nie popełnia przestępstwa, kto jest policjantem” dlatego to wyłącznie prokurator i sąd są uprawnieni do oceny czy konkretne zachowanie było czy nie było – legalne.” – odpisała mu prokurator. Zaorane!

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Prokurator Wrzosek jest przykładem niezłomnej, prawej i odważnej osoby, która staje na drodzy antypolskiej władzy i mówi “Nie pozwalam”. Takich ludzi nam trzeba jak najwięcej: nie układy a prawo. Nie partyjne loga a sprawiedliwość. Nie kłamstwa, a prawda. Nie polityka a służba ludziom!